درباره گالری سنگ تهرانی، نامی آشنا در صنعت طلا و جواهر

حاج محمد باقر تهرانی در سال ۱۳۰۳ در یک خانواده مذهبی و اصیل بدنیا امد. او در این خانواده اصیل رشد و نمو کرد. علاقه او به دنیای جواهرات و طلا و ساعت به طوری بود که او همراه برادر خود جزو اولین نفراتی بود که اساسنامه اتحادیه صنف ساعت  را در دهه ۴۰  نوشت  و در دهه ۵۰  پس از نگارش اساسنامه صنف طلا و جواهر به عنوان بازرس اتحادیه مشغول به فعالیت شد و در سن  ۴۵  سالگی به عنوان معاون اتحادیه طلا و جواهر منصوب گردید.
از او ۹ فرزند پسر به یادگار مانده که تمامی آنها با عشق و علاقه راه پدر را ادامه دادند، که در بین برادران تهرانی، جعفر تهرانی در سال ۱۳۵۵ دست به تاسیس گالری سنگ زد و فعالیت خود را به صورت حرفه ای در این زمینه آغاز کرد.
هم اینک، پس از گذشت چهار دهه با کوله باری از تجربه در این صنعت با همکاری پسران خود با ارائه بهترین کیفیت و قیمت، کالاهای خود را در سطحی بالاتر از محصولات خارجی عرضه می نمایند، او در حال حاضر به عنوان بازرس اتحادیه طلا و جواهر مشغول به کار میباشد.
جعفر تهرانی دارای دو فرزند پسر به نام های ایمان و احسان تهرانی می باشد که این دو با استفاده از تجربیات پدر و علاقه خود به این حرفه خانوادگی، راه پیشینیان خد را ادامه دادند.
این دو پس از طی دوره های متعدد از جمله جواهرشناسی و دوره های تخصصی طراحی جواهر که در نهایت منجر به دریافت گواهینامه IS09001″2008 شد، با فکری نو و ایده هایی برتر به راه پیشینیان خود ادامه دادند.
گالری سنگ تهرانی با استفاده از دانش و خلاقیت خود دست به تهیه محصولات فاخر و با کیفیتی بی بدیل زده است. همچنین وجود محیطی صمیمی و زیبا همراه با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی باعث جاودانه شدن نام گالری سنگ تهرانی در سرتاسر ایران عزیز گردیده است.

نتایج نظرسنجی ها

احترام به مشتری
تنوع محصولات گالری
رضایتمندی مشتریان بعد از دریافت سفارشات
علاقه به حضور مجدد در گالری
کیفیت محصولات نسبت به رقبای خارجی
  • حاج محمد باقر تهرانی

  • جعفر تهرانی

  • جعفر تهرانی و پسران

  • ایمان و احسان تهرانی

در گالری سنگ تهرانی، مهمان ما باشید

شما عزیزان میتوانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب مهمان ما در گالری سنگ باشید
میهمان ایمان و احسان  تهرانی باشید

میهمان ایمان و احسان تهرانی باشید

ایمان و احسان تهرانی میزبان حضور گرم شما در گالری سنگ هستند. شما عزیزان میتوانید همه روزه با حضور در گالری سنگ، از آخرین کالکشن های پیشنهادی ایمان و احسان دیدن فرمایید.

با ایمان و احسان در شبکه های اجتماعی

با ایمان و احسان در شبکه های اجتماعی

شما میتوانید آخرین پیشنهادات ایمان و احسان تهرانی را در اینستاگرام دنبال نمایید.