کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست

در یک نمایشگاه جواهرات که در پاریس افتتاح شده است  جواهرات نایاب و کمیابی که توسط ستارگان هالیوودی و زنان سلطنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار میگرفتند به نمایش در خواهد آمد. این جواهرات بی نظیر عموما” ساخت کمپانی معروف ” کارتیر” فرانسه است.
در میان این جواهرات زیبا و خیره کننده میتوان به حلقه ۱۰٫۴۷ قیراطی الماس نشان ” گریس کلی” هنرپیشه زیباروی هالیوودی که بعدها به پرنسس موناکو تبدیل شد اشاره کرد.
سنجاق سینه الماس نشان دوشس دونیز به شکل یک پلیکان از دیگر جواهرات مشهور این مجموعه است. او در سال ۱۹۴۰ این جواهر را استفاده میکرده است.
گردنبند زیبای مروارید و ا لماس ” الیزابت تیلور” که همسرش ” ریچارد بورتون” به هدیه داد و متعلق به “ملکه ماری تودور” در قرن شانزدهم بوده است و همچنین دستبند بی نظیر الماس و پلاتین ساخت ” کارتیر” متعلق به هنرپیشه هالیوودی ” گلوریا سوانسون” ، نیم تاج زیبای طراحی شده توسط شخص “لوئیس کارتیر” در سال ۱۹۰۲ متعلق به طراح مد معروف ” استلا مک کارتنی” و همچنین دستبندها و گردنبند هنرپیشه معروف مکزیکی ” ماریا فلیکس” که به سفارش خودش توسط کمپانی ” کارتیر” به شکل کرکودیل و مار طراحی و ساخته شد ، از موارد دیگری است که در این نمایشگاه بی نظیر به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *