نکاتی در مورد انتخاب گردنبند

مقالات عمومی

برای انتخاب گردنبند باید هدفتان را مشخص کنید. زیرا یک سری گردنبندها آیینی یا اشرافی هستند و برای مناسبت خاصی استفاده می شوند، برخی آویزها جنبه مذهبی دارند مثل نام پروردگار، آیات قرآن یا تصاویری از صلیب یا . . . و یک سری از گردنبندها استفاده روزمره برای شما دارند. بنابراین اولین نکته برای […]

برای انتخاب گردنبند باید هدفتان را مشخص کنید. زیرا یک سری گردنبندها آیینی یا اشرافی هستند و برای مناسبت خاصی استفاده می شوند، برخی آویزها جنبه مذهبی دارند مثل نام پروردگار، آیات قرآن یا تصاویری از صلیب یا . . . و یک سری از گردنبندها استفاده روزمره برای شما دارند. بنابراین اولین نکته برای انتخاب گردنبند این است که شما می خواهید چه دسته بندی از گردنبند داشته باشید.

نکته دوم اینکه با چشم غیر مصلح ظاهر کار را به دقت ببینیم. برق سنگ ها، تراش جواهرات، رنگ جواهرات را خیلی دقت کنید. مثلاً اگر الماس باشد نباید تراش آن از حالت استاندارد خارج باشند یا نباید رنگ های زیادی مثل زرد یا قهوه ای داشته باشند و با چشم غیر مصلح ناخاصلی و ناپاکی را نباید ملاحظه بفرمایید.

نکته سوم اینکه هر چقدر گردنبند از متریال گرانبهاتری در آن استفاده شده باشد قیمت بالاتری را دارد.

و نکته آخر اینکه زمانی یک جواهر برای یک بانو مناسب است که به نسبت صورت و هیکل شما انتخاب گردد و به زیبایی شما و لباس شما بیفزاید، در واقع بگویند چقدر به شما می آید.

shape فــرم ارســال نــظر کاربــران

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

نــظرات کاربــران دربــاره مقالــه
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید