آشنایی با سنگ آماتیس

مقالات عمومی

سنگ آماتیس سنگ اول متولدین بهمن ماه می باشد و زیر مجموعه خانواده کوآرت هاست، که در این خانواده جزو گران ترین و با ارزش ترین هاست. معادن این سنگ در ایالات متحده آمریکا و چند نقطه دیگر دنیا می باشد، رنگ آن از بنفش کم رنگ شروع شده تا به بنفش کم رنگ می […]

سنگ آماتیس سنگ اول متولدین بهمن ماه می باشد و زیر مجموعه خانواده کوآرت هاست، که در این خانواده جزو گران ترین و با ارزش ترین هاست.

معادن این سنگ در ایالات متحده آمریکا و چند نقطه دیگر دنیا می باشد، رنگ آن از بنفش کم رنگ شروع شده تا به بنفش کم رنگ می رسد و علت رنگ بنفش در این سنگ وجود آهن و آلومینیوم می باشد.

گفته می شود سنگ متولد فوریه، آمیتیس، روابط را تقویت می کند و به صاحب آن جسارت می بخشد. در بعضی زمان ها، فقط سلطنت می توانست این گوهر را بپوشد.

این سنگ را سنگ مافوق طبیعی، سنگ طلسم خوشبختی و از بین برنده طلسم های بد می دانستند. در یونانیان باستان تصور می کردند که آمیتیس از مسمومیت محافظت می کند. در حقیقت ، “آمتیست” از آمتیستوس ، یک کلمه یونانی به معنای “هوشیار” است. معنی نام این سنگ به زبان ایرانی یعنی مست نبودن به این دلیل همراه داشتن دستبند یا گردنبندش از مستی شدن جلوگیری می کند و برای ترک اعتیاد بسیار سنگ خوب و مفیدی است.

shape فــرم ارســال نــظر کاربــران

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

نــظرات کاربــران دربــاره مقالــه
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید